Më mbaj mend (për 1 muaj)

New Tones - Amor (Feat. Besa Krasniqi)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Amor, amor, amor, amor...
Amor, amor, amor, amor...

2x
Como esta mi amor?
You're the one I live for
Oh my love, oh my love, oh my love

Como esta mi amor?
Oh my baby, mi amor
I kam ment te ti amor
mi amor, mi amor
Oh my baby, mi amor
S'ak sen qe s'na shkon per dor
Nat e dit me ty per dor
mi amor, mi amor

Amor, amor, amor, amor...
Amor, amor, amor, amor...

I'd stay up all night
to make you feel alright
We can just roll one up
two of us high
New Tones
Featuring: Besa Krasniqi
Publikimi: 19/06/2019


New Tones - Amor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amor".
3. Video është e këngës "Amor", por nuk këndohet nga New Tones.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga New Tones:


Komente 0