Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Newporn

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Newporn është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Viagra dhe Singullar krijuan një grup të quajtur New Porn me repin e tyre ndryshe nga të gjithë reperët shqipëtarë, po arritin sukses të lartë në showbizin Kosovar. Bashkpunimet e sukseshme të tyre si p.sh me Rrezarta shkurta-n dhe Lyrical Son bënë që ata të bëjnë famë në Kosovë. Më datë 9 Prill 2009, Newporn publikojnë videoklipin "Merlin Porno". Videoklipi u prodhua nga Entermedia. Më datë 27 Qershor 2010, Newporn publikojnë videoklipin "...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Babastars

Shto profile

zyrtareNewporn (2010)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Misterioz

A.D.X

Rikthimi

E'7

ETB 57

Hija E Jetes

Master Bass

Kamikaza-T

Felon Records

Infinit Records

Tags: Newporn, New Porn, Viagra, Singullar Kodoshi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet