Nexhat Jaha
Nexhat Jaha

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Nexhat Jaha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike dhe popullore shkodrane. Më datë 4 Gusht 2012, Vaxi & Nexhat Jaha publikojnë videoklipin "Më Rëndsi Me Kan Shqiptare". Më datë 7 Nëntor 2018, Nexhat Jaha publikon videoklipin "Bjer Lahute Prap Si Dikur"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0