Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Osmani, Video E Re Me Dy Reper

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[27-05-2012]
Flitet se ka qenë një ide e reperit që jeton në Zvicër, Astrit Grudës, që këngëtari i muzikës popullore Nexhat Osmani të bashkëpunojë për një këngë pak më ndryshe.

Edhe Eki nga grupi "Klani Shqiptar" ka qenë i gatshëm për këtë bashkëpunim dhe shumë shpejt është planifikuar të vijë edhe video-klipi i kësaj këngë që do të jetë e ndërthurur me rep dhe popullore dhe titullohet "S'dua tjetër".

Xhirimet e videos janë realizuar në Detin Adriatik në Shqipëri nga produksioni "Pinkmoon". Sipas djemve që bashkëpunojnë me Nexhat Osmanit, kjo këngë do të jetë shumë ritmike e verore, ndaj presin një sukses.
 (Maksim Gjokaj/Kosova Sot)


      Nexhat Osmani - S'dua Tjeter (Feat.Klani Shqiptar & Astrit Mulaj) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0