Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nexhat Osmani - Ku Ke Ikur

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Ke Ikur".
3. Video është e këngës "Ku Ke Ikur", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nexhat Osmani - Ku Ke Ikur  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente

1 🔥

11/06/2012

2012-06-11T14:16:46+00:00Nuk e di se ku ke ikur
Nuk e di se ku ke shku
Gjithka une te kerkoj
zemren rende ma ke plagu (2x)

Me ke len si gjethe t'vyshkur
Me ke len ti ne vetmi
Oo s'ke ku shkon, kot ke ikur
Prap te une ke mu kthy (2x)

Me plagose, m'le n'dhe
Lamtumiren nuk ma the
Si ke mundur zemer lige
Kshtu nga ti se kam prite

Qka ti bej zemres time
qe e mjera qan per ty
O qka t'ju bej syve t'mi
A ti verboj qe te dy (4x)


Ky tekst u dërgua nga Mari
Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet