Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Osmani - E Din Qik Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Me mujt me ta kallxu zemren
skishim pas nevoj per fjal¨
me dit ti cysh m´ke hy n´shpirt
skishe provu kurr me dal (2x)

REF
e din qik se per dashni
asnje her s´esht mir mu n´gut
por me dit cka m´djek per ty
skishe prit dy her me t´lut (2x)

t´uj permend vec emrin tand
po i ngatrroj krejt njerzt ne emera
tjeter emer s´muj than
goja flet vec cka don zemra (2x)

REF
e din qik se per dashni
asnje her s´esht mir mu n´gut
por me dit cka m´djek per ty
skishe prit dy her me t´lut (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Nexhat Osmani - E Din Qik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Din Qik".
3. Video është e këngës "E Din Qik", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:


Komente 0