Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Nexhat Osmani - Hajde Me Mu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Hileqare"
A jam ende zemren tande
dashuria ime e vjeter

a vij un ne endrrat tua
a po vjen dikush tjeter

sa her du me t´thirr ne emer
po gaboj e po t´thras zemer

REF:
Hajde me mu hajde me mu
me dit ti cka boj per ty
kurr sishe largu (2x)

midis luleve te ksaj bote
syri im vec ty te sheh

m´baje doren n´zemren time
degjoje per ty si rreh

sa her du me t´thirr ne emer
po gaboj e po t´thras zemer

REF:
Hajde me mu hajde me mu
me dit ti cka boj per ty
kurr sishe largu (2x)

REF:
Hajde me mu hajde me mu
me dit ti cka boj per ty
kurr sishe largu (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet