Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Osmani - Jam Ra N'hall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

o per hiq pune m´the e thash
u largove nga une ti
e pse une te kam dasht
per ty spaska pas rendsi

REF
n´hall hall jam ne hall
o prej fjaleve te hallkut
dyve zemrat naj kan kall
thashe themet e sokakut (2x)

me kan pa e te kan than
me fjal te hallkut me ke lan
o me m´pas dasht cysh t´kam dasht¨
thjesht skishin me na n´da

REF
n´hall hall jam ne hall
o prej fjaleve te hallkut
dyve zemrat naj kan kall
thashe themet e sokakut (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Nexhat Osmani - Jam Ra N'hall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Ra N'hall".
3. Video është e këngës "Jam Ra N'hall", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:


Komente 0