Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Osmani - Ai Qe Di Te Vuaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Ah Le li a le lejj le li a le lejjj
Ah Le li a le lejj le li a le lejjj
Le li a le lejj le li a le lejjj
Le li a le lejj le li a le lejjj...

Un e ti shihemi atje diku larg
T'mos na shoh' t'mos na shoh jo jo asnjeri
Sepse tjetra, se tjetra nuk duhet ta di
Qe pa ty, qe pa ty jo nuk mund te ri
Vec me ty e tradhtoj mendjen
Ashtu zemra e deshiron
E me tjetren e tradhtoj zemren
Sepse mendja edhe gabon

Ref.
Edhe nese vdes, qe vdiqa ti mos thuaj
Me shkruaj dhe nen tok,
Se un do te shkruaj
Qe u deshem ti mos thuaj,
Zdo na besoj njeri,
Vetem ai qe di te vuaj

Qe u deshem ti mos thuaj
Zdo na besoj njeri
Vetem ai qe di te vuaj

Ah Le li a le lejj le li a le lejjj
Ah Le li a le lejj le li a le lejjj
Le li a le lejj le li a le lejjj
Le li a le lejj le li a le lejjj...

Un e ti shihemi atje diku larg
T'mos na shoh, t'mos na shoh jo jo asnjeri
Vec me ty e tradhtoj mendjen
Ashtu zemra e deshiron
E me tjetren e tradhtoj zemren
Sepse mendja edhe gabon

Ref.
Edhe nese vdes, qe vdiqa ti mos thuaj
Me shkruaj dhe nen tok
Se un do te shkruaj
Qe u deshem ti mos thuaj
Zdo na besoj njeri
Vetem ai qe di te vuaj

Qe u deshem ti mos thuaj
Zdo na besoj njeri
Vetem ai qe di te vuaj


Ky tekst u dërgua nga Vafka - Dije

Nexhat Osmani - Ai Qe Di Te Vuaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ai Qe Di Te Vuaj".
3. Video është e këngës "Ai Qe Di Te Vuaj", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:


Komente 0