A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nexhat Osmani - Boll


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  97

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/06/2014

2014-06-03T19:12:15Pse po m'vet
a kam gjet ma mire?
une ma mire nuk kam kerkuar
pse po m'vet
a e kam pas veshtire
kur nga ti jam larguar
pse po m'vet
a e maj n'mend
pse trazon plagen qe dhem
pse po me shtin tash me te than
kurr ma keq une nuk jam kane

REF
Boll,boll
boll u ba me rrena
lere sonte le te flet zemra
sot e kem shancin e dyte
me shpetu a me u permbyt

II
Pse po thu
eshte rastesi
pse ne sot u takuam
pse spo thu eshte dashuri
zoti lutjet mi ka degjuar
shum kam dasht
me te thirr me te pa
po inati nuk me la
tash me ty spo ngihen syte
ne takimin tone te dyte

REF
Boll,boll
boll u ba me rrena
lere sonte le te flet zemra
sot e kem shancin e dyte
me shpetu a me u permbyt


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019