Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nexhat Osmani - E Ke Hallall

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Ke Hallall".
3. Video është e këngës "E Ke Hallall", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nexhat Osmani - E Ke Hallall  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Hajde Merre Zemrën"

Këngë e albumit:

"Merre Zemrën Time"

Komente

Asnjë Koment

16/07/2015

2015-07-16T10:29:24+00:00Zemrën tënde e mora
Me kohë e rezervova
Syri vetëm te ti më mbet

Sishm një gjenerate
Por ishe elegante
Kishe një bukuri çë vret

Ref
E ke hallall
Dashurin çë ta jap
Edhe kët shpirt
Me ta falë më duket pak

E ke hallallë
Dadhurin deri në fundë
Asnjë deri me tash
Nuk e kam dashtë më shumë

II
Zemrën tende e mora
asnjë her su pendova
Po fati vjen kur nuk e pret

Sishim një gjenerate
Por ishe elegante
Kishe një bukuri çë vret

Ref
E ke hallall
Dashurin çë ta jap
Edhe kët shpirt
Me ta falë më duket pak

E ke hallall
Dashurinë deri në fundë
Asnjë deri me tash
Nuk e kam dashtë më shumë


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet