Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nexhat Osmani - Zemra E Shpirtit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra E Shpirtit".
3. Video është e këngës "Zemra E Shpirtit", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nexhat Osmani - Zemra E Shpirtit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Hajde Merre Zemrën"

Komente

Asnjë Koment

10/07/2016

2016-07-10T15:18:24+00:00Ref. 2x:
Je zemra shpirtit tim
Prej lindjes n'perendim
Un e ti e kem nji jete
Punen e kry jam i vertete

E filluam veq me pershendetje
Me pelqeve pa asnje vrejtje
Amel fjalen nise me ma thon
Ktu jam zemer doren me ta dhon

Ref. 2x:
Je zemra shpirtit tim
Prej lindjes n'perendim
Un e ti e kem nji jete
Punen n'kry jam i vertete

Nuk ka akull qe se then dashnia
Shpejte mi more o kto ment e mia
Afron dita edhe po vjen nata
Ka dy zemer ajo floke gjata

Ref. 2x:
Je zemra shpirtit tim
Prej lindjes n'perendim
Un e ti e kem nji jete
Punen n'kry jam i vertete


Ky tekst u dërgua nga  ismeti19
Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet