Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Osmani - T'fala Gostivarit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Lules i kallxova
Me dije ia bana
Do të marr për nuse
Boll ke nejt te nëna
2x

Vera e gurbetqarit
Me dajre e tupana
Me krushqit për nuse, sa ti doje nana
T'fala nën Tetovës, t'fala Gostivarit
Do ta bëjm së bashku dasmën e beqarit

Porosita lule, vetë kurrë mos me dal
Je me pa të dane, e na dalin fjalë

Vera e gurbetqarit
Me dajre e tupana
Me krushqit për nuse, sa ti doje nana
T'fala nën Tetovës, t'fala Gostivarit
Do ta bëjm së bashku dasmën e beqarit
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23

Nexhat Osmani - T'fala Gostivarit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'fala Gostivarit".
3. Video është e këngës "T'fala Gostivarit", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:


Komente 0