Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nexhat Osmani - Syte E Saj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syte E Saj".
3. Video është e këngës "Syte E Saj", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nexhat Osmani - Syte E Saj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/12/2018

2018-12-07T18:00:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Syte E Saj" kënduar nga Nexhat Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Nexhat Osmani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Mistiku - Syte E Saj

Syt e saja krejt mkan fiksu
Im love jo smuj me kuptu
Cdo sekond qe po kalon ajo pom tranon mu krejt pom tranon
Syte e saja krejt mkan fiksu im love jo smuj me kutpuuu cdo sekond qe po kalon ajo pom tranon ajo pom tranon

Paniku(Chorous)
Se di a je gati me marre nji dedikim se un nga ti bukuroshe kam marre frymzim e po m'pelqejn syt e tu qe si yll po shkelqejne cdo qe kalon mendjen po ma rrembejn jam i fiksum pas femnave tbukra ddomethan sikur ti femna kam pas plot po asnje tngjashme me ty
Cdo dit qe kalon ma shum ti po mfikson me syt e tu si kristal po mhipnotizon cdo sekond tdites syt e mi tshohin veq ty mdukesh si princesh un ndjej dicka per ty
Aje kur shikon se di qa po menon at dukna djal i mir a shikimi jem tfrikson e di qe npamje tjashtme dukna djal i eger ama nzmren teme ka dashni asgjo tjeter
Djal i keq nuk jam un me femna sikur ti ti ke shikim engjlli iam in love me tyyy...

Refreni:
Syt e saja krejt mkan fiksu
Im love jo smuj me kuptu
Cdo sekond qe po kalon ajo pom tranon mu krejt pom tranon
Syte e saja krejt mkan fiksu im love jo smuj me kutpuuu cdo sekond qe po kalon ajo pom tranon ajo pom tranon

Mistiku(Chorous)
Shikim mas shikimi un ta jap ty ti mu sa her ndihem i merzitur shikimi jot mka qetsu sa her mkalon pran tu mpa nsy e tu mbuzqesh un veq rri tshikoj edhe ndihem krejt
Po du me dal me ty me provu cdo mrekulli po du me ik diku larg veq un edhe ti po du me nejt me ty veq me ty du me kon se ti ma jep nji knaqsi as nji femer sma ka dhan me ty du me prejetu gjithcka du ngrejt ngrehan ty du me ti than do fjal asnji femre sjam kam than mendoja se priceshat veq n'andrra ekzistojne po un e shoh ne realitet ti jeten ti ma shton cdo e kom ngat cdo dit un e shikoj syte e saja po mcmenin un dua ti shijoj shikim mas shikimi veshtrim mas veshtrimi e kshu avash avash lindi edhe pelcimi

Refreni:
Syt e saja krejt mkan fiksu
Im love jo smuj me kuptu
Cdo sekond qe po kalon ajo pom tranon mu krejt pom tranon
Syte e saja krejt mkan fiksu im love jo smuj me kutpuuu cdo sekond qe po kalon ajo pom tranon ajo pom tranon

Kastriot Krasniqi - Syte E Saj

Si i Dehur Shikoj Syt e Saj
Me qmend aj shikim si ne enderr
po mendoj qe jam i vetmuar shpirti im..
Asnje tjeter sosht sikur ajo...
Engjull i bardh,
Zemres time i dhe flak e zjarr,
kot e pres e pres me ardh,
Ndoshta esht ber Shum von,
Ne syte e saj jam tradhetar
me faj ndihem me faj
e syt e saj me ben te qaj,
Ndoshta esht ber Shum von,
ne syte e saj jam tradhetar
me faj ndihem me faj
e syt e saj me ben te qaj.

Dorand - Syte E Saj

Young Ghetto:
O ka my shikimi saj
ajo ja nis me kesh edhe ma bon Hi!
What's up Baby you now my name
jom ka shku me kercy apo vjen
skena nevoj me shkrina men
bojna qe jo tjeter sen
play with me I'm playa
po du me t'njoft eja eja
mu nuk ma ni me veti se thejna
te njoni tjetri veten e gjejna
Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet