Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Osmani - Duart E Babes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Duart E Babes" kënduar nga Nexhat Osmani.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Duart E Babes".

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN




Nexhat Osmani
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/05/2022
Muzika: Fatmir Muja
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: Darda Studio


Nexhat Osmani - Duart E Babes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duart E Babes".
3. Video është e këngës "Duart E Babes", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.




Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:


Komente 0