Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhat Suma - Fluturo Shqipe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Fluturo ti shqipe mbi qiellin shqiptar lirin e vëndit tim nga kraht e tua e kam marr krenarin nga kadrori gjirokatës mora dhe fuqi kam me jehon lajmin e maqiqova po dëgjoj vlora e kuqe si flamuri yn me gjak nga i sheshi i bekuar kur uji i ka marr nga shkodra edhe lot nga libra bujare let buqas jehona nga më t'bukurat n'tok shqiptare hapi krahet shqipe se shpirti më është mbushur me shqiptaret pin raki me ty kam kuq a ulur po gëgjoj sovlade jo nane ma vi oh sa mir me ken shqiptar me keve shqipëri oh sa mir me i than botes unë vi nga shqiperia oh ktu kam gjuhën time kam zakonet e mia oh sa mir me ken shqiptar gjith jetën do ta vë unë kam lindur ktu shqiptar do jem gjithmon shqipe

ref:2*
Hapi krahet ti fluturo tani hapi krahet shqipe përmbi shqipëri a gite shqipe fluturo a gite shqipe shko n'lajngjo

yo yo Unë shqiptar nga sokaku i beratit dhe kam gjakun kuq e zi nga skapari i republis shqipe ti e di ë jetën për ty jam shqipe ti e di ë shpirtin ta kam fal për ktë tok t'betuar ushtart e shqiponjës nga klaba dhe bujqesia lyzet qelet malsia nga ulqini ky bari prishtina gostivari nga tetova kumanova gjegustaret sot i vnova për ty shqipe dhe vallen do ta hedh mbi bare do kërcejn dhe mbi fusha do te prita le te fryhet jo fa jo leht do te jet puna kshtu qe si te lyhet bota nuk do te jet po humba nga ai qun shqiptar dhe maje ma e lart nga ai qun shiptar te jesh ende krenar për ktë tok e qiell
dhe kurr mos ta harrosh je biri i shqipes dhe për te do fluturosh so

ref:2*
Hapi krahet ti fluturo tani hapi krahet shqipe përmbi shqipëri a gite shqipe fluturo a gite shqipe shko n'lajngjo

ho heeeeeeeeeeeeej ho hooooooooo oh hohoho

ref:2*
Hapi krahet ti fluturo tani hapi krahet shqipe përmbi shqipëri a gite shqipe fluturo a gite shqipe shko n'lajngjo


Ky tekst u dërgua nga Valentina CoolNexhat Suma
Publikimi: 18/11/2010


Nexhat Suma - Fluturo Shqipe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fluturo Shqipe".
3. Video është e këngës "Fluturo Shqipe", por nuk këndohet nga Nexhat Suma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhat Suma:


Komente 0