Not Yet Rated


Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) 
Hajde Loqka Ma E Mira  (2017) 

 Produksioni Ardi
 Arboni

Submit CD Covers »

Edit Info »

Add Album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019