Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Shfrytezoje Rastin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

O sa qikat paskan dal paska qika per qdo djal ndaq zeshkane ndaq bjondina ja shtojn nates bukurin

reff:
lum e lum o djem qika kallabllak cila ju pelqen ju qoft me nafak
lum e lum o djem jetojeni qastin kjo nate me nuk vjen hajt shfrytzoje rasTIN

Sa ka qika ne ket bote zgjatma jeten mua o zot . Sa kem ymer te jetojm mos me le me izhig te shkoj

reff: 2 x
lum e lum o djem qika kallabllak cila ju pelqen ju qoft me nafak
lum e lum o djem jetojeni qastin kjo nate me nuk vjen hajt shfrytzoje rasTIN


Ky tekst u dërgua nga Milja

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Shfrytezoje Rastin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shfrytezoje Rastin".
3. Video është e këngës "Shfrytezoje Rastin", por nuk këndohet nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi):


Komente 1