Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Ajo Shkoi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

1.
Ku je tash, të më thuash shum të dua
Ku jan fjalet, se gjithmon do jesh më mua
A të qaj, a ta derdh lotin per ty
Kush je ti, që d'y zemra i ke thy

Refreni 2x
Ajo shkoj, sa larg ajo shkoj
Ajo më tradhtoj
Ajo shkoj sa larg ajo shkoj
Dhe gjithqka mbaroj

2.
Lamtumir, nuk më the as lamtumir
Ti mke vra, ti je shkaku që sjam mir
A të qaj, a ta derdh lotin per ty
Kush je ti, që d'y zemra i ke thy

Refreni 2x
Ajo shkoj, sa larg ajo shkoj
Ajo më tradhtoj
Ajo shkoj sa larg ajo shkoj
Dhe gjithqka mbaroj


Ky tekst u dërgua nga Nexhi

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Ajo Shkoi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ajo Shkoi".
3. Video është e këngës "Ajo Shkoi", por nuk këndohet nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi):


Komente 0