Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Jam Djal Nga Juniku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Nje komun ne dukagjin
Junik emrin gjith ja din
Bac Rugova kur ka thon
komun n'vet dot ju bojm

2x
jam djal nga juniku
me zemren e madhe
gjithmon knoj per ju
eju luni valle

Gjith juniku rrin tu kesh
ner mjet veti mirren vesh
gjith e lumtur osht rinia
neper darsma kris alltia

4x
jam djal nga juniku
me zemren emadhe
gjithmon knoj per ju
eju lunii valle


Ky tekst u dërgua nga donka nga norqa

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Jam Djal Nga Juniku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Djal Nga Juniku".
3. Video është e këngës "Jam Djal Nga Juniku", por nuk këndohet nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi):


Komente 1