Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Njemije Jete Po Ti Jetoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Sa e vogel fjala
Se them dot cka ned j'en per ty
Prej atëher kohen e ndala
T'fala vetem dashuri
N'es te zemren tende
Edhe shpirtit tim
Tatuazh te jetes e bem dashurin

Refreni 2x
Njëmije jeté po ti jetoj
Dashuri tjeter s'pranoj
Si diten par dot Dua njesoj
Njëmije jeté po ti jetoj
Dashuri tjeter s'pranoj
Si diten par o zemer dot Dua njesoj

Sa her t'them te dua
Te shtrengoj te puth ne ball
Sa te ndjej kur me thua
Ti je shkaku qe je jam gjall
N'es te zemren tende
Edhe shpirtit tim
Tatuazh te jetes e bem dashurin

Refreni 2x
Njëmije jeté po ti jetoj
Dashuri tjeter s'pranoj
Si diten par dot Dua njesoj
Njëmije jeté po ti jetoj
Dashuri tjeter s'pranoj
Si diten par o zemer dot Dua njesoj


Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Njemije Jete Po Ti Jetoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njemije Jete Po Ti Jetoj".
3. Video është e këngës "Njemije Jete Po Ti Jetoj", por nuk këndohet nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi):


Komente 0