Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Po Na Cmend Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Shkelqen ti ket nat
Zemer si ti nuk ka
Po m'len ti pa fjal
Femer si ti skam pa

Krejt dynjaja, Krejt dynjaja
Të deshka ty
Pot shkelqejkan pot shkelqejkan
Zemer ata sy

Ref 2x
Dogje zemer nje dynja, nje dynja
Krejt po thojkan si ti ska jo nuk ka
Po na cmend ti te ngacmojm kur kalon
Po na cmend ti locka jon Zemra jon

O zemer o xhan
Nje minut ta kerkoj
Se shpirt ty te kam
E me shum nuk duroj

Krejt dynjaja, Krejt dynjaja
Të deshka ty
Pot shkelqejkan pot shkelqejkan
Zemer ata sy

Ref 2x


Ky tekst u dërgua nga Drilon

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Po Na Cmend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Na Cmend".
3. Video është e këngës "Po Na Cmend", por nuk këndohet nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi):


Komente 0