Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Dite E Re Nafake E Re Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Lutje lutje m'kaloj jeta
Lypa ma mir por nuk gjeta
Syt e zi i dua moti
Met perbuz me vret zoti
Syt e zi i dua moti
Met perbuz me vret zoti

Refreni 2x
Eja sonte s'bahet nami
Buzt e tua falmi falmi
Gajlet neser mu mi le
Ditë e re nafak e re

N'mes të dimrit ma sjell veren
Më beso un ta di vleren
Per nime spo boj hajgare
Pa ty nuk vlej as pes pare
Per nime spo boj hajgare
Pa ty nuk vlej as pes pare

Refreni 2x
Eja sonte s'bahet nami
Buzt e tua falmi falmi
Gajlet neser mu mi le
Ditë e re nafak e re


Ky tekst u dërgua nga Qeldit Gaxherri

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Dite E Re Nafake E Re
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dite E Re Nafake E Re".
3. Video është e këngës "Dite E Re Nafake E Re", por nuk këndohet nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi):


Komente 0