Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Oj Shoqnija Jeme Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Unë prej sot jam vet I dyti
Mbretreshen E kam gjet
Ma do Zemra ma do shpirti
Po me bën të ndihem mbret

As met paren as met dyten
Nuk jam ba rehat ne jet
Kja e treta e verteta
Dashurija e vertet, dashurija eee vertet

Ref.2x
Oj shoqnija jeme I lumi un per ju
A po pina sonte se jam dashuru
Oj shoqnija jeme ju o shokt e mi
A po dalim sonte se po du me pi

Kja e treta e verteta
Me e mira e dynjas
As te paren as te dyten
Jo met mir nuk e kam pas

As met paren as met dyten
Nuk jam ba rehat ne jet
Kja e treta e vertet
Dashurija e sinqert, dashurija e sinqert

Ref 2x
Oj shoqnija jeme i lumi un per ju
A po pina sonte se jam dashuru
Oj shoqnija jeme ju o shokt e mi
A po dalim sonte se po du me pi


Ky tekst u dërgua nga Nexhi

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Oj Shoqnija Jeme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Shoqnija Jeme".
3. Video është e këngës "Oj Shoqnija Jeme", por nuk këndohet nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi):


Komente 0