Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Hajde Locka Ma E Mira Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hajde Locka ma e mira

A po vjen ma afër meje
Mos 'em hekt Zoti prej teje
O sa mire ja dishe renin
Kur po lun po dridhet veni

Refreni:
HAJDE LOQKA MA E MIRA
TË MBULOJ SONTE ME LIRA
HAJDE HAJDE LOQKA JEM
MIRE SE VJEN NE ZEMREN TEM

Kur po lun ti un' po kallem
Po knoj edhe hiq spo nalem
Ti plotsoj une krejt dëshirat
Ti je loqka ma e mira

Refreni:
HAJDE LOQKA MA E MIRA
TË MBULOJ SONTE ME LIRA
HAJDE HAJDE LOQKA JEM
MIRE SE VJEN NE ZEMREN TEM


Ky tekst u dërgua nga Drilon Gaxherri

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Hajde Locka Ma E Mira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Locka Ma E Mira".
3. Video është e këngës "Hajde Locka Ma E Mira", por nuk këndohet nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi):


Komente 0