Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Sa Me Ka Marre Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Me Ka Marre Malli".
3. Video është e këngës "Sa Me Ka Marre Malli", por nuk këndohet nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Sa Me Ka Marre Malli Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Hajde Loqka Ma E Mira"

Komente

Asnjë Koment

01/09/2017

2017-09-01T17:00:07+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Me Ka Marre Malli" kënduar nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Xili Haziri - Sa Me Ka Marre Malli

se une ty te zgjodha me te miren nder shoqe qe ti ke pas e para me fole dhe mendova moj se kurr s'ke mem dasht se bashku kaluam dhe krijuam ma te bukuren dashuri prap i vetmuar kujtoj ditet moj dhe netet me tyyyyyyy

Ref(2):sa mka marr malli met pa nuk kam dasht me ty me u nda dite e nate une te kujtoj e kurr sdo te harroj.

se here me marr malli per met pas dhe niher ne perqafim dal naten ne dritare e me kenge te kujtoj e qaj shpirtin ti se bashu kaluam dhe krijuam mat bukren dashuriprap i vetmuar kujtoj ditet moj dhe netet me tyy

Ref(6):sa mka marr malli met pa nuk kam dasht me ty me u nda dite e nate une te kujtoj e kurr sdo te harroj.

Valdet Luka - Sa Me Ka Marre Malli

Se une ty te zgjodha me te bukren nder shoqe qe ti ke pase,
e para me fole dhe mendova moj qe kurre s'kem me u nda,
se bashku kaluam dhe krijuam te bukren dashuri,e tash i vetmuar kujtoj ditet moj dhe netet me ty,
refreni-sa m'ka marre malli me t'pa,nuk kam dashte kurre me u nda,dite e nate une te kujtoj, e kurre nuk do t'harroj.
Sa here t'merr malli vec me t'pase ndonjehere ne perqafim,
vije prane dritares tende dhe qaj me lot per ty o shpirti im.
Se bashku kaluam dhe krijuam te bukren dashuri,
e tash i vetmuar kujtoj ditet moj dhe netet me ty.




Më Shumë Këngë Nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë