Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhmije Pagarusha - Kenga E Rexhes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35

Këngë e albumit:

"Nexhmije Pagarusha"

Komente

1 🔥

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00Oooooo po vin krushqit o rruges t'malit
trupi i rexhes n'grazht te kalit

qou rexho qou o djalo
qou sokoli o nanes O se s'ka nana tjeter O

Qou more rexho dil te sana darsem t'madhe t'ka ba nana

qou rexho qou djalo qou maji i miri i nanes Oooo.. se ma dogje zemren ooo..

Ty more Kalo tu thaft jela qysh ma mbyte rexhen shkelma

qou rexho qou djalo qou sokoli i nanes oOO.. se s'ka nana tjeter oo..

Ju more krushqi hani e pini neser rexhen n'dhe t'ma shtini

qou rexho qou djaloo qouu ma i mir i nanes Ooo... se ma dogje zemren oo...


Ky tekst u dërgua nga  GeennT
Më Shumë Këngë Nga Nexhmije Pagarusha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet