Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhmije Pagarusha, Ilir Shaqiri & Emine Hasimi - Rexha I Lokës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Oooooo po vin krushqit o rruges t'malit
trupi i rexhes n'grazht te kalit

qou rexho qou o djalo
qou sokoli o nanes O se s'ka nana tjeter O

Qou more rexho dil te sana darsem t'madhe t'ka ba nana

qou rexho qou djalo qou maji i miri i nanes Oooo.. se ma dogje zemren ooo..

Ty more Kalo tu thaft jela qysh ma mbyte rexhen shkelma

qou rexho qou djalo qou sokoli i nanes oOO.. se s'ka nana tjeter oo..

Ju more krushqi hani e pini neser rexhen n'dhe t'ma shtini

qou rexho qou djaloo qouu ma i mir i nanes Ooo... se ma dogje zemren oo


Ky tekst u dërgua nga Xhevat S

Nexhmije Pagarusha, Ilir Shaqiri & Emine Hasimi - Rexha I Lokës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rexha I Lokës".
3. Video është e këngës "Rexha I Lokës", por nuk këndohet nga Nexhmije Pagarusha, Ilir Shaqiri & Emine Hasimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhmije Pagarusha:


Komente 0