Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhmije Pagarusha - I Dehuri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sonte ngushllim, unë kërkova,
k'tu pranë k'saj gote
Se aty dotë, gjej mendova, qetësinë e botës.

Droja dhe durimi, sonte më ngushtojnë
Shpresa dhe burimi jetën o ma pushtojnë

Droja dhe durimi, sonte më ngushtojnë
Shpresa dhe burimi jetën o ma pushtojnë

Mbushni gotat, qonju n'kambë
O ju shokët e mij
Zemrat let na mbushen mëni
Për ne s'ka dashuri

Droja dhe dyshimi, sonte më ngushtojnë
Shpresa dhe burimi jetën o ma pushtojnë
Droja dhe durimi, sonte më ngushtojnë
Shpresa dhe burimi jetën o ma pushtojnë

Lalalalalala...
Droja dhe durimi, sonte më ngushtojnë
Shpresa dhe burimi jetën o ma pushtojnë

Lalalalalalalala...


Ky tekst u dërgua nga  GreenEye66


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nexhmije Pagarusha - I Dehuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Dehuri".
3. Video është e këngës "I Dehuri", por nuk këndohet nga Nexhmije Pagarusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhmije Pagarusha:


Komente 0