Më mbaj mend (për 1 muaj)

NG - Nr.1 (Feat. I.N.S.E.C.T & Tensioni G)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Insect
qy qka folin kta per mu qy qka folin kta per neve , kshyre qysh po naj qin nanen Ku karin dojn mu shty me neve , nuk e din qe magnumi jem nuk heziton me gjujt qe pot thom ki drejt me menu qe kum lujt kur e din qe duhesh me shujt ateher dush me u rujt lemi 2minuta me ta shti veten me vujt insecti as ni her n'gjuj si ka ra kerkujt Mili mili milingona fikall vet o tu ju mujt qe erdha nkosov u silla naper prishtin ku jan dostat tu mos um thuj qe se din gangsteri i internetit po menon qe um perbin JAV QIFSHA NANEN NGOJ KUSH E SHAN DOUBLE G-in
jO spo di mu nal as mu shukat oj stervin ti pritem edhe nanen kshyre kush kujt po ja qin jam nipii i kasanes po ja qi edhe gerrdi sa her qe du me jau gerrdit e qes ni kang me NG


Ky tekst u dërgua nga LonnNG
Featuring: Alidema & Tensioni G
Publikimi: 25/12/2010


NG - Nr.1
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nr.1".
3. Video është e këngës "Nr.1", por nuk këndohet nga NG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga NG:


Komente 0