Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ngroba - Dallëndyshe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Si kalter ftohte
shume ftohte eshte bere
edhe njehere shtegtove ti
mua me harron
mua me mungon... ti

te lash te shkosh si dallendyshe e lire
e natyrshme eshte te gjesh ngrohtesine
po a do te kthehesh serish
aty ku ishe... ti

ref.
fluturove ti
fluturove ti
zemren time ma ndan ne dy

u preka une nuk di a u preke ti
ra ky terr ne kete fole
une shoh veq zi
une shoh veq zi nga ti

te lash te shkosh si dallendyshe e lire
e natyrshme eshte te gjesh ngrohtesine
po a do te kthehesh serish
aty ku ishe... ti

ref.
fluturove ti
fluturove ti
zemren time ma ndan ne dy


Ky tekst u dërgua nga Floqki


Publikimi: 04/05/2008
Festivali: Top Fest 5Komente mbi këtë këngëNgroba - Dallëndyshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dallëndyshe".
3. Video është e këngës "Dallëndyshe", por nuk këndohet nga Ngroba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.