Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ngs është një grup artistësh i njohur. Në Qershor 2002, Ngs marrin pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Party"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

Madd Dogs

Gillespie

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Kadenca Dhe Naseri

Potpuri Me Bilbilat

Kthjellu

Supernova

Tags: Ngs, N.G.S.


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet