A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nicole Scherzinger

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  35
  • Vendlindja:
  • Honolulu, Hawaii 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Nicole Scherzinger është një këngëtare e huaj shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo R&B. Nicole Scherzinger is an American recording artist, actress and television personality. After reaching one-hit wonder success with girl group Eden's Crush, she signed with Interscope Records in 2003 as a member of the Pussycat Dolls, a burlesque troupe turned-recording act. During her time as lead singer, Scherzinger generated controversy concerning the emphasis of her role in the group. The group established themselves as a prominent girl group ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Beyonce

Keri Hilson

Jennifer Hudson

Kelly Clarkson

Britney Spears

Christina Aguilera

Nicki Minaj

Pink

Lara Fabian

Hadise


Tags: Nicole Scherzinger, Pussycat Dolls

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019