Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nidora Gjyriqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Nidora Gjyriqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2013, Nidora Gjyriqi merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Lamtumire". Më datë 17 Tetor 2014, Nidora publikon videoklipin "Peng". Në Maj 2015, Nidora merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Me Ty". Më datë 6 Shkurt 2018, Nidora publikon videoklipin "Me Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lola Pink

Era Rusi

Adelajda Xhamani

Kieda Budini

Entela Zhula

Emmy

Ertila Koka

Sheila Haxhiraj

Orjola Xhemollari

Rezarta Shkurta

Tags: Nidora Gjyriqi, Nidora Gjyryqi, Nidora Tufa, Nidora


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet