Më mbaj mend (për 1 muaj)


Night Rappers - Mos U Ndal ...
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Ndal ...".
3. Video është e këngës "Mos U Ndal ...", por nuk këndohet nga Night Rappers.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Night Rappers - Mos U Ndal ...  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Pa Koment !!!"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Një argëtim tjetër këtu prap po ja fillon
për dallim nga i pari diçka pak sa ndryshon
prap me shum shok e me femra lakuriq
frizurat krejt të modës e ata si iriq
smoke ëeed gjith natën askush nuk po pushon
mc’l në aksion asnjëher nuk po ndalon
gold-a.g. smokinash prap se prap me një vash
mos u ndalni aspak n’doggy style sakatoni
qika dhe raki në çdo moment ju provoni.
mos u ndal oj lezbejk në striptiz ma shum sillu
hip-hop muzika po të thot hajde-hajde hala dridhu
se këtu ne sonte do tja qesim flakën
me dostat e preshevës që kurr se hupim nafakën
ky është një rrëfim si nga këngët tjera
se hip-hop party bëjm jo veq kur të vjen vera
por prap se prap ne ktu po kalojm si osht ma smiri
po kërset dera e nga hija e jetës erdh don pizhi..
ref:hajde hajde mos u ndal
me ty sonte kam me kall
kët metod kam me provu
n’doggy style me t’sakatu.

Hallakam e piskam këtu ne po kalojm
tripat e partyt ne po ja tregojm
mos u ndal hiq as ti i madhi toni-g
kurqysh mos shko te shpija kur p ki qka me ç*
se femrat këtu në mënyr sportive do jon vesh
ku je gold-a.g ja nisin me tu desh
me sheshir e me kravat dhe me teshat në kat
1 joint në goj e zinxhirin në dukat.
kurse un mc’l u shëtita pak me kerr
big buja me alfaromeo më priti para derës
dhe shkum me u fresku se ishte vakti i verës
por u kthyem përsëri në kazinon ton si shpi
përsëri qika e mamit erdh e më kcej përmi
seri erotike edhe në këtë nat shum vazhduan
new partyn e paharruar të gjith e kërkuan
jointat tash në vesh të gjith po i vnojm
edhe deri sa të zbardh besa-bes që nuk shkojm.

ref: Hajde hajde mos u ndal ...

E si atëher kur ja fillum dhe aspak nuk pushum
mos u nal ti se prap e rifillum
me simbolin në krah dhe me shum kurva në mes
2po2 dhe hija e jetës aspak spo marin vesh
se këtu te ne s'po i shikon pasojat
****in all *****iz si me i qu rasojat
po shkojn kondomat ma shum se sa cigaret
askush sonte në party nuk po i ndal hajgaret.
se virgjiniteti ka hup te femrat kosovare
do ta jepin fal e leje ma me pare
votka shfepsin po e qon menjëher po e munon
at senin pe kërkon dhe askush nuk po priton
se krejt kalle kalle sonte ësht tu shku
duhet që tradita jon gjithmon për me vazhdu
se night rappers këtu sonte timin po ja qesin
kujtimet e asaj nate në pleqri do t’na mbesin.


Më Shumë Këngë Nga Night Rappers:


Komente mbi këtë këngë