Më mbaj mend (për 1 muaj)

Night Stars - Shqiptare (Feat. YB)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

ref 2x :

Ylker Baliu :

Shqiptare hajde bejbe
Kur tshoh po ndihem crazy
m'pelqejn buzqeshjet tua
perfekte je per mua

Night Stars [ Don Cimo ] :
Qe ku mki mu prap..perpara dhe nji hap
shpejtoj neper rima..se veq un boj real rap
Hajde ti sa ma ngat..mos pusho veq nket nat
Zemer ti dridhe sille..se un punoj me afat
E di ndoshta ke ni..DON CIMO me aftsi
n'qdo vend jom i pari..per qdo sen kom perparsi
Hajde ti luj me mu..kupto sa shum po tdu
dridhu ti para rrekit..Mos um bon me u tranu
Qe tash si befasi..ylkeri n'feat e ki
Ket sen nuk e ke prit..po tash mundesh me ni
Saher NA E BOJNA HOT..ska lidhje drit a nat
Veq kangen kur ta ngojsh..ti vet po bjen shtrat
Ngoje tash mir ket sen..sillu kadal n'refren
n'mes t'veres ty t'freskoj..ksi hiti ski nket vend
Ngo qysh po kerset..qdo femer n'zo bertet
Ka tshkojsh neve na ki..se na jena sikur shtet

ref 2x :

Ylker Baliu :

Shqiptare hajde bejbe
Kur tshoh po ndihem crazy
m'pelqejn buzqeshjet tua
perfekte je per mua

Night Stars [ HooL1GaNN ]
Pe vren qysh po vjen era..apet qe u qel dera
Hajde ti sa ma shpejt..se ska vend per amatera
Ky bashkpunim t'shukat..e kom zonin dukat
per stil jom i pari..me bling 20karat
kom qef kur puna vjen..me ngu ti qet refren
e di qe ty pot dhem..po na sundojm nket vend
Livrit ti sa ma shpejt..me tjert nuk jom i njejt
Kur o puna per lekk..i kom komplet si shmek
n'qdo vend neve na ki..tu shetit si boss me rrek
afrohu ti te un..tkallxoj kush o i pari
Qdo femer po tranohet..kur e nin ket zo si ari
Huligan shtine nkry..n'qdo club ti ki mem ni
Kur vjen per AAAA..ska nevoj me bo me sy
Qe erdh koha per krejt..sa shpejt se keni vrejt
Ylker ti e ki renin..ket refren me kall krejt

ref 2x :

Ylker Baliu :

Shqiptare hajde bejbe
Kur tshoh po ndihem crazy
m'pelqejn buzqeshjet tua
perfekte je per muaNuk kemi video për këtë këngë.


Night Stars
Publikimi: 18/10/2011


Night Stars - Shqiptare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shqiptare".
3. Video është e këngës "Shqiptare", por nuk këndohet nga Night Stars.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Night Stars:


Komente 0