Nihil
Nihil

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  •  Shqipëri

Biografia

BIOGRAFIA: Nihil është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe heavy metal. Nihil eshte grup nga Tirana i formuar ne Nentor te vitit 2009, zhanri qe luajne eshte Black Metal. Antaret: Lordnatesai – Bas Gitare/Vokal Labyrinth - guitar Ophion - drums Frozen - guitar Në vitin 2012, Nihil publikojnë albumin "Willingness Of Strength"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0