Më mbaj mend (për 1 muaj)


Niil-B - Prej Gilanit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prej Gilanit".
3. Video është e këngës "Prej Gilanit", por nuk këndohet nga Niil-B.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Niil-B - Prej Gilanit  (Feat. Rascom)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Rascom

06/07/2009

2009-07-06T21:26:36+00:00Okkeeey...Cannibal Records
Niil-B Rascom
Okkeey.... Prej Gilanit yeahh lets go hommie.

Niil-B :
Pe marr ni flet me shkrujt diqka me ndreq tripin tripin
Pom vyn ni shokk i mir me dal me njeken dhipin dhipin
Ouu bitch... moti skokna qeel
Jom bo si der me shum dryna si ......
Fjala jem osht extrem mos koft e fundit sot
Shoqnin si harroj i pit i percjelli me lot
Pot lutna ti o zot nimom edhe qether
po du me pi sonte ma shum se tparen her
Zemra jem o ferr nshikim tpar dokket guri
qa ka dallim kjo pej meje si duvari prej muri
e pshuri e furi eyy nqofse mvjen te huna
17vjet rrolin e burrit sene tkallta pruna
ata që i kom dasht hala keq nuk i pash
ku jon do pidha tnones qe nuk um nimun kur rash
6kem prej kerkujt sjemi trem
dolen edhe nja 6000 po na nuk i lam nven

Rascom:

qe pasha nonen sun em rrxove u mashtrove u deshprove
i dopt u kallxove u gabove ti deshtove
e ke gabu kombinimin u rrxove
me kon i ki shti hunt pom dokket ti harrove
mos um krahaso me veten ti del nivel i ult
do mshtrohen mas pidhav un jom n`beat i ngult
truni jem bashk me zemer jon tmarrume per tkeq
do qe po bohen bashk un ti ndaj veq e veq
sa per rap-in qe pe bojna mos dysho neper hitte
nuk tbin nvesh meniher po mas pak ditte
nese gjakkin nuk ma njeh ather mos kundershto
pidhat qe pi permen ti paloj njo ka njo
asni shok nuk met nlloq spakku prej meje
nese ti se bon mir ather qa karin pres pej teje
6kem pej kerkuj sjemi trem
dolen edhe nja 6000 po na nuk i lam nven.

Rascom e Niil-B yeah..


Ky tekst u dërgua nga Makking
Më Shumë Këngë Nga Niil-B:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet