Më mbaj mend (për 1 muaj)

Niil-B - Fire (Feat. Strongi, WhoBrave, Overlord & B-Genius)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Warap warap ti thirrna top boys
sit vina na meniher ja nisna lojes
bukuroshet vin rakin e rabin e pin
ata me ato e din neve na njohin per pik
Gilani rap prodhus me shum talenta shokus
na thojn edhe eksportus WEED konsumus
per gjinin femrore shpuz per kto jom garantus
reperat i fshi si shpuz not ... lose (llus)
vina pi n'qiell city si rollet ju silli
jom jack-pot per hip hop ti thirrem mr.Milley
G to the G vi nga e vogla ITALII homie
zonin ma nin qaty ku iden nuk e kii homie
t'helmoj si plin sedin ama sjom latin
qasi qa ti pin killen e kalli me benzin mann
kena na dissa per vit t'ri n'bredh lodra
mi shpall luft i qes me shatora n'kodra


Ky tekst u dërgua nga BlenndNuhhiuNiiL B
Featuring: B-Genius, Overlord, Strongi & WhoBrave
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/12/2012


Niil-B - Fire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fire".
3. Video është e këngës "Fire", por nuk këndohet nga Niil-B.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga NiiL B:


Komente 0