Më mbaj mend (për 1 muaj)


Niil-B - A Kishe Prit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Kishe Prit".
3. Video është e këngës "A Kishe Prit", por nuk këndohet nga Niil-B.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Niil-B - A Kishe Prit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Teksti:

Niil-B

Pjesëmarrëse në

Celësi Muzikor 10

Komente

Asnjë Koment

21/04/2016

2016-04-21T17:10:16+00:00Nese ti ton kohen nervoz don mem bo
At'her prej meje qysh po prit met than ty po
Senet tona o mi ni definu me koh
Me dit per qka thom po
Me dit per qka thom jo o o o

Mos u mendo po hajde dalum bashk ama doren edhe dalum jasht
Krejt qka pata une ty ti dhash edhe krejt qka pata n'menje ty ti thash

EDHE ZEMREN TY TA KISHA FAL VEQ NESE TI PA MU KURR NUK KISHE DAL
KUR UN KISHA SHKU MALLI TY T'KISH MARR
A UM KISHE PRIT ME ARDH 3x

Ku po shkoj menjen te ti e kom n'telefon thirr me vet ku jom
Kur se qeli jom tu e shiju diellin mendimet per ty i kom njoftu me qiellin

Pe lajna punen qysh u kon aaaa
Nese naten kthehna von aaaa

Nuk u bo qka kom thon po kur ke pas nevoj me ty jom kon

Pe lajna punen qysh u kon aaaa
Qysh dush ti ja bojna aaaa
Folem kur vi naten von aaaa
Edhe diqka tkomet thon aaaa

EDHE ZEMREN TY TA KISHA FAL VEQ NESE TI PA MU KURR NUK KISHE DAL
KUR UN KISHA SHKU MALLI TY T'KISH MARR
A UM KISHE PRIT ME ARDH 2x

A UM KISHE PRIT ME ARDH


Ky tekst u dërgua nga E.Y.D
Më Shumë Këngë Nga Niil-B:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet