Më mbaj mend (për 1 muaj)

Niil B - Puthem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Haha (x2)
Puthem nese don
Me tjetrin t'i sum ndron
Ca bo me mu s'un ba me kerkon
E nese ti gabon
E di qe s'menon
Ti me mu don me ndrru secilin pozicion
Ooo

Ref.
Tradhetin se fali edhe nese na merr malli
Lidhmu si zinxhir rreth waves
Dashnin per ty se nali
Puthem me mu
Ca bon me mu s'bon me kerkon
Un e di qe don (oh po)
Un e di cka mendon
Ha ha
Baby baby

Mos me le kerkon me hi mes neve
Ama doren futja krejteve
Kur u pa kallxom cka ndjere
Puthem nese don me me pa ne cdo pjes te jete.
Endrrat qe kemi te nejta
Merrem ngat vet
S'du tjeter opsion
S'po du kerkon t'i po m pelqen
Jam I pari mi dal perball
Cdo problem qe vjen
Ha!
A e ni veten me mire
Cka po thu
A nashta njejt e ki edhe pa mu
Shume e veshtire ca je tu ngu u
Ma mire vjen me next se me shku me shku
Puthem nese do
Me tjetren ti smdon
E nese ti gabon
E di qe se menon
Ti me mu don me ndru secilin pozicion
Puthem nese don
Me tjetrin ti s'me ndron
Qka bo me mu s'bon me Kerkon
E nese ti Gabon
E di qe se menon
Ti me mu don me ndru secilin pozicion
Sot nuk jona bukur dhe
Eh eh eh
Po m third e di qe vjen
Tekstin e kom shkru pa bit
View me reshjet e zemres team
T'kisha bo tem
Po nuk po kam me kan
Se gjithkush fjalet nuk po mi lupton
M' shkojn mendja ke dal
Thu a thu me kon
Gjithe I brenge jam
Mos po shkojn me tjeter kan
U m'shkon mendja ke dal
Thom a thu me kon?
Gjith I brenge jam
Mos po shkojn me tjeter ka
Puthem nese ti don
Me tjetrin ti s'm ndron
Qka bo me mu s'bon me kerkon
E nese ti gabon
E di qe se menon
Ti me mu don me ndru secilin poicion

Puthem nese don
Me tjetrin t'i sum ndron
Qka bo me mu
Nuk ba me bo me kerkon

E nese ti Gabon
E di qe se menon
Ti me mua don me ndru secilin pozicion
NiiL B
Publikimi: 15/04/2020


Niil B - Puthem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Puthem".
3. Video është e këngës "Puthem", por nuk këndohet nga Niil B.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga NiiL B:


Komente 0