Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nijazi Boneshta

Nuk ka akoma asnjë votë

Nijazi Boneshta është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albert Gashi

Fidani Vogel

Orhan Ademi

Ymerli Krasniqi

Tan Tirona

Eri Qerimi

Faik Rama

Turab Hajolli

Reni Elbasanit

Florian Krasniqi

Tags: Nijazi Boneshta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet