Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nikinjoo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
BIOGRAFIA: Nikinjoo është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Nikinjoo ka filluar karrieren e tij muzikore ne vitin 2015. Ai eshte nje reper ne moshe te re dhe ka lansuar disa kenge si: "BANG BANG", "U KTHEVA", "GABIMI", por Nikinjoo po merr fame nga kenga e tij "BOJNA QEF", videoklipi i se ciles ka arritur ne rreth 20.000 klikime. Ne prill te keti viti ai ka lansuar edhe kengen 'N'HIP HOP pa videoklip. Më datë 19 Mars 2016, Nikinjoo publikon videoklipin "U Ktheva". Më datë 11 Korrik 2016, Nikinjoo pu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

THUG1

Arbër Hajdari

4NI

Bardhi Idrizi

ELAI

ANI (RapBoy)

Young Alba

Gabu

Double-K

Ilir PPJ

Tags: Nikinjoo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet