Nikk
Nikk

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Fisnik Ameti
  • Jeton në
  • Maqedonia e Veriut

Biografia

BIOGRAFIA: Nikk është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Tetor 2022, Nikk publikon videoklipin "Inati", në bashkëpunim me Alboz....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0