Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikk - Inati (Feat. Alboz)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ej man ngom qysh bohet repi un sjom qasi qe je ti po don rep qetash ta jepi
Qa jam un kush pot vet ti
Qa po don hajt kallxom
Skam fam amo kam za 2×
Se ti po don mu ba si un
Edi se ti po don si un
Edi se ti ma ki inati
Hajt kallxom qa ki o qun
Lema zonin un ta qoj n'zo
Lema fllowin un ta boj fllow
Ti pe din se kush jom Sadria kumanova veni jon

Ti po ki qef un pot tham Q****
Repin e kom dost ti thirrum ma i riu
Oh yeah une hina flaken ja shtina qashtu sikur hiroshima
Repin e kom dost e dostin e kom rep
Repera fake jeni bo per djep ju njoh mir une edi se qa jeni boni me goj e veprat ku i keni


Ky tekst u dërgua nga Fisnik AmetiNikk
Featuring: Alboz
Publikimi: 27/10/2022


Nikk - Inati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Inati".
3. Video është e këngës "Inati", por nuk këndohet nga Nikk.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikk:


Komente 0