Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikk - Pa Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Une edi qe ti edin
Pa ty smuj pa ty s'ka vazhdim
Pa ty jeta osht teper e that
Pa ty rruga osht shum e gat

Pa doren tane po nina i vetmum
Po du t'jemi bashk deri n'fund
Se me ty un nina shum rehat
Ka do qe shkoi du met pas ngat

Une edi qe me ty nina rehat
Po du met pas ngat n'shtrat
Spo du met pas larg larg
Afrohu pak ma ngat ngat

Pe qeli 1 flet me tregu 1 histori
1 histori prej 1 dashni qe shum shpejt u shkri
Dikur t'kom pas motiv deri n'thellsi
Po tash ket zemer e ka ba shkrum e hi

Nuk e di qysh ke mujt me dal jasht lekures tane
Ti vet ike kqyre vetes qka i bane
Edi qe t'dhem se nuk je sot me mu
Banu e fort fajin duhesh me pranu
Ta kam dhon zemren e di qe tka pelqy
Zemra jote me zemren tem jan kan dy


Ky tekst u dërgua nga Fisnik AmetiNikk
Publikimi: 15/05/2020
Mix / Master: Dkey


Nikk - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Nikk.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nikk:


Komente 0