Më mbaj mend (për 1 muaj)

Niko - Xhelozia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Pas pas pas
Zemna o tu nplas
Plas plas plas
Se kuptoj cka thash
Nuk e di
A po mni q po mni
Zemnen ma i
Zone vip
G G G
Mthirr vetem ti
Pi pi pi
Per ty jom tu pi
Fort po mshti
Kjo o dashni
Dhimbje tpafundme
Iken kur erdhe. Ti
Naaa

Zemnen ska pis amo ndjenjat mi gris
Ajajajaja
Zemnen ska pis amo ndjenjat mi gris

Nbot 7 mrekulli
Per mu ti je e vetmja
Ngat shum femna mrrin
Te ty m rrin menja
Nuk e di a mdin
Nuk e di a mnin
Kallzoma dashnin
Mos em shpreh xhelozin ti

(Ref)
Mos m shpreh xhelozin ti
Mos m shpreh xhelozin ti
Mos m shpreh xhelozin ti

Ti je
Per mu ma e mira ti je
Syt nuk mi she dhe koken pe ngre
Mdhem
Menyra si mshe
Se di se shijon apo thjesht se pelqen

Zemnen ska pis amo ndjenjat mi gris
Ajajajaja
Zemnen ska pis amo ndjenjat mi gris

Veshtir tem bosh tbi mren
E vetmja qe mbon dhe kur flen
Goja ty hic nuk po tflet
Thjesht ndjenja qe syt po mi sheh
Ndjenja qe syt po mi she
Ndjenjat ti nalt po mi ngre
Ndjenjat e mia te ret
Fuck that


(Ref)
Mos m shpreh xhelozin ti
Mos m shpreh xhelozin ti
Mos m shpreh xhelozin ti




Niko Nasto
Publikimi: 30/07/2018
Video Produksioni: MAX Production


Niko - Xhelozia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhelozia".
3. Video është e këngës "Xhelozia", por nuk këndohet nga Niko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0