Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Nikol është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Më datë 2 Shtator 2019, Nikol & Unruly Ap publikojnë videoklipin "Nxeh". Muzika e këngës u punua nga Edlir Begolli, ndërsa teksti u shkrua nga Nikol, Edlir Begolli & Unruly AP. Videoklipi u prodhua nga kompania MAX Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Antonela

DarJa

Diellza Dedushi

Eir

Nida

Vlora Dugolli

Dorina

Kristela Trungu

Jona

Diola

Tags: Nikol, Zigzag


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet