Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nikoll Demaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Nikoll Demaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 3 Maj 2013, Violeta Deda & Nikoll Demaj publikojnë videoklipin "Kenge Per Lulash Tomen". Më datë 26 Korrik 2020, Nikoll Demaj publikon videoklipin "Djemt Krenare, Vajzat Si Shqipe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentCifteli Mos E Ndal Kengen

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rifat Draga

Sefë Mleqani

Paulin Pervathi

Agim Baftjari

Rrahman Pagarusha

Musa Dauti

Isa Veliu

Ismet Demaj

Fatmir Bajra

Dervish Dervishi

Tags: Nikoll Demaj


Komente mbi këtë artist