Nikollë Nikprelaj

Nikollë Nikprelaj Prezanton Familjen E Tij

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[01-04-2016]
Nikollë Nikprelaj është një nga këngëtarët shqiptarë më të pëlqyer nga Mali i Zi.
Derisa këngët e Nikollë Nikprelës mund t’i keni dëgjuar, ndoshta ajo që nuk e keni parë është familja e tij e cila përbëhët nga 4 anëtarë.Këngëtari Nikprelaj është i martuar me Driten dhe ata para disa viteve janë bërë prindër të dy djemve binjak. Këngëtari edhe pse jo shumë aktiv, vazhdon të merret me muzikë ndërsa jeton bashkë me familjen në Mal të Zi.
 (Magazina)

Nikollë Nikprelaj Prezanton Familjen E Tij


Komente 0